.

.

Невидливо пенкало за мастило Spyx - Напишете и прочитајте невидливи пораки со оваа забавна играчка за шпиони. Совршен додаток за вашата колекција Spy Gear!

Невидливо пенкало за мастило Spyx - Напишете и прочитајте невидливи пораки со оваа забавна играчка за шпиони. Совршен додаток за вашата колекција

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вашето дете може да го користи невидливото шпионско мастило за да напише, чита и споделува невидливи пораки со колеги тајни агенти Користете ја УВ -светлината за да ја откриете врвната тајна шпионска порака. Заменете ги батериите на копчето 3 386 (LR43), ако светлината престане да работи; Само возрасните треба да инсталираат и заменуваат батерии. И има таен оддел за да го обезбеди вашето тајно снабдување со хартија!. Голем дизајн на ергономски пенкало удобно одговара на вашите помлади агенти. Соберете ги сите играчки Spyx за крајно искуство со шпионска игра. Користете ја невидливата страна на пенкалото за мастило за да напишете и користете ја UV светлосната страна за да ја прочитате тајната порака. Микро големина дизајнирана така што е преносна и се вклопува во мали раце. Таен оддел на средина на пенкалото за тајно снабдување со хартија. Заменете ги батериите на копчето 3 386 (LR43), ако светлината престане да работи; Само возрасните треба да инсталираат и заменуваат батерии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат