.

.

Исцедете ја врвната розарија торбичка розова винил со отпечаток од златен крст

Исцедете ја врвната розарија торбичка розова винил со отпечаток од златен крст

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

СТП кожа Исцедете ја врвната розова винилна розарија торбичка. Уникатниот и едноставен Сент Томас крст однадвор прави недооценена и прекрасна слика. Цврста конструкција и врвот на стискањето се затвора цврсто. Големина : 3 3/4 x 3 3/4 инчи, 9,5 x 9,5 см. Погоден за мажи и жени. Неверојатен подарок за вашите најблиски или за себе. Исцедете ја врвната розова винилна розарија торбичка. Уникатниот и едноставен Сент Томас крст однадвор прави недооценена и прекрасна слика. Цврста конструкција и врвот на стискањето се затвора цврсто. Големина : 3 3/4 x 3 3/4 инчи, 9,5 x 9,5 см. Погоден за мажи и жени. Неверојатен подарок за вашите најблиски или за себе. Голема розова винилна розарија торбичка со врвот на стискање со лесен пристап. Томас крст отпечатен од предната страна. Карактеристики на торбичката стискаат за лесен пристап и овозможуваат простор за поголеми розари. Определување - Врвот на врвот на стискање на лесен пристап - уникатен вкрстен дизајн на Свети Томас - одговара на описот на големи розарии „Ако имате проблем да спиете ноќе, држете се на вашата бројаница - тоа е како Мајка Марија да ја држи вашата рака“ - силно многу издржлива и цврста конструкција . Отворањето на врвот на стискање се затвора цврсто, така што бројаницата нема да испадне, но изненадувачки е лесно да се отвори.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат