.

.

Juvale 24 пакуваат мали топки од 3 инчи од пена за занаети, мазни полистирен бела пена сфери за пролетен декор, DIY уметности и занаети, проекти за деца во училница, саем за

Juvale 24 пакуваат мали топки од 3 инчи од пена за занаети, мазни полистирен бела пена сфери за пролетен декор, DIY уметности и занаети, проекти

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

3 Во топки од пена за занаети : Овие 3-инчни топки од бела занаетчиска пена се идеални за изработка на прилагодени вештачки цветни аранжмани, украси за празници, училишни проекти или проекти за DIY Лесно прилагодување : Топчињата од 3 инчи од пена имаат мазна површина што ви овозможува да ги разубавите и прилагодувате со употреба на цвеќиња, акрилна боја, јаже, канап, лента, сјај и лепак. За секоја пригода : Користете ги малите полистиренски топки за да создадете едно-од-еден вид централни делови или украси за забави за претстојната свадба, туш за бебиња, забава за ангажман или прослава за роденден. Совршена големина : Овие занаетчиски материјали од топчиња од пена имаат дијаметар од 3 инчи, но лесно можат да бидат изшкуркани и да се намалат на претпочитаната големина и форма за разни потреби и проекти. Содржина на пакетот : getе добиете пакет од 24 занаетчиски топки за пена за да се осигурате дека секогаш имате доволно материјал достапен за вашиот следен уметнички проект, училишна задача или идеја за декор за дома.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат