.

.

Mcover Case компатибилен за 2015-2020 15.6 Dell XPS 15 9550 9560 9570 7590 / Precision 5510 5520 5530 5540 Серија само лаптоп компјутер - Црно

Mcover Case компатибилен за 2015-2020 15.6 Dell XPS 15 9550 9560 9570 7590 / Precision 5510 5520 5530 5540 Серија само лаптоп

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Забелешка ☞⚠❤? ‼ ⭕? ❤ ❌‼ ️? ⭕ Не одговара на други лаптопи Dell XPS 13/15/17. Не е компатибилен и со други лаптопи Dell, исто така. Изработено од висококвалитетен проucирен поликарбонат материјал кој е докажан и ќе го заштити вашиот 2015-2020 15.6 "Dell XPS 15 9550 9560 9570 7590 / Precision 5510 5520 5530 5540 серија на серија лаптоп компјутер низ целиот свет. Дизајнирано за совршено да се вклопи во 2015-2020 15.6 "Dell XPS 15 9550 9560 9570 7590 / Precision 5510 5520 5530 5540 серија Бележник со димензија од 14.27 x 0,66 инчи или 357 x 235 x 17 mm. 2 парчиња лесна тежина (12 мл или 340 g) школка лесно се прилепува и исклучува. Направено од висококвалитетен проucирен поликарбонат материјал. Вградени ергономски дизајнирани нозе за флип-излез за подобро пишување удобност и дисипација на топлина. Целосен пристап до сите пристаништа на вашиот лаптоп. 2 x анти-лизгачки висококвалитетни силиконски влошки на долниот капак. Лесна инсталација со едноставно примена на горните и долните капаци еден по еден. Сите агли и горните/долните површини се заштитени од гребнатини. На располагање повеќе живописни бои.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат