.

.

Kinderfeets, кутија за играчки, 2-во-1 складирање на играчки и шетач со бамбус акцент, удобен и елегантен дизајн

Kinderfeets, кутија за играчки, 2-во-1 складирање на играчки и шетач со бамбус акцент, удобен и елегантен дизајн

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Стилско складирање : Охрабрете ги малите да ги одржуваат своите играчки организирани во безбеден простор по игра Со најмногу 14 инчи вертикален простор за складирање, кутијата за играчки Kinderfeets може да смести блокови, игри, кукли, полнети животни и повеќе!. Двојна намена-Вокерот за играчки 2-во-1 може да се користи како простор за складирање или играчка за влечење/притисок. Лесно достапно за малку раце и подвижни со прицврстена жица, децата можат да транспортираат од една во друга просторија со сите нивни играчки покрај нив. Поддржува развој : Како деца авантура на свои две нозе, се зголемуваат физички и моторни вештини. Во исто време, имагинациите одат диви додека малечките се шетаат самостојно со играчки и придружници на нивна страна. Користејќи го обезбедениот простор за складирање, децата исто така ја учат важноста за чистење и одржување на нивните предмети. Современ дизајн : Делумно направен од бамбус и опремени со големи гумени тркала за лесно и безбедно маневрирање, кутијата за играчки изгледа добро против скоро сите домашни ентериери. Пријателски со мали точки : Мерењата вклучуваат 20,1 ”l x 15” w x 14 ”h (51 x 38 x 35,6 cm) со ограничување на тежината од 66 фунти (30 килограми). Погодно за возраст од 12 месеци и нагоре и со големина за мали за лесно пристап.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат