.

.

Овермална женска урбана мода со средна должина лабава цврста боја со кратки ракави кошула обични врвови

Овермална женска урбана мода со средна должина лабава цврста боја со кратки ракави кошула обични врвови

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Повлечете го затворањето. Исламска туника за женски врвови на женски врвови лабаво вклопени ладни ракави дами со кратки ракави кошули шарени кошули 2020 врвови женски џвајабера кошула женски обичен кошула бела боја мажи летни елеци кошула кратки ракави жени светло сина блуза 4xl тети кошули мотоцикли кошули за мажи жени плус врвови 3x блузи со долги ракави женски маици кошули Кордурој Туника кошула морнарица маички маички 2022 жени обични црни маички обични маици сина чиста мрежа долга ракав врв. ✔✔✔ 【Премиум материјал】 95% полиестер, мек елек и удобен за носење, женски врвови, обична маичка е ткаенина за дишење, застрашувачка прашка без ракави, печатени секси модни тенок вклопување против вратот. ✔✔✔ 【Тип на перење】 Машинско миење или миење на рацете, миење препорачано со ладна вода/ не бели/ виси или не се исуши/ миеш со слични бои, што ќе ја зголеми трајноста на облеката. ✔✔✔ Design Дизајн】 Длабоки V деколте без ракави обични резервоари, копче до предниот дизајн, трендовски и елегантен. Воздухот за носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, есен. Овој разноврсен врв на вратот на вратот е за без напор стилизирање на вашиот пат. ✔✔✔ 【Погодни прилики】 Совршени за секојдневно, шопинг, работа, забава, клуб, тренингот, датум, улична облека, канцеларија, деловно работење, забава, на отворено, секојдневно носење, ве прават шармантни и кул. Совршена должина за хеланки, фармерки, панталони за фустани или каприс за стилски изглед сите сезони!. ♬ Добредојдовте во нашата куќа ♬ (/ ◕ ヮ ◕)/ ▶ 【【【vermal】 (◕ ヮ ) —— 100% и —— ❤ Нашата продавница : Overmal продава разни производи, вклучувајќи облека, чевли, дома и градинарство Производи, фитнес опрема, играчки и така натаму. Можете да пребарувате за „Overmal“ и ќе бидете изненадени од тоа што многу производи во нашата продавница ви се омилени. ❤ Нашата услуга : Ние сме сигурни за квалитетот и перформансите на нашите производи. Ние нудиме 24-часовни услуги на клиентите со нашиот пријател за пријателска поддршка. Ве молиме контактирајте не ако имате какво било прашање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат