.

.

Rmisodo 15 парчиња 30 ml/1oz Пополнување на шишиња, лосион за козметика со топка, контејнери за дезодоранси за мирис на парфем со есенцијално масло, шишиња со пластични роле

Rmisodo 15 парчиња 30 ml/1oz Пополнување на шишиња, лосион за козметика со топка, контејнери за дезодоранси за мирис на парфем со есенцијално

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Премиум материјал : Овие ролни за полнење на шишиња се изработени од квалитетен пластичен материјал, флексибилен и стабилен во повеќето случаи, пријатна на допир, нема да создаде чуден мирис додека ја пополнувате вашата козметика Лесен за употреба : Нашите шишиња за повторно искористување на ролери се пополнуваат, овозможуваат да уживате во забавата на DIY козметиката со вашите пријатели и семејства, дизајнот со тенки половини може да ви обезбеди удобен холдинг. Производство на протекување на шишиња : Овие празни шишиња со дизајн на ролери, кои ја применуваат вашата мешавина непречено и без напор. Капакот со навој цврсто се вклопува и може ефикасно да спречи истекување на течноста. Широка примена : Нашата празна ролна на шишиња може да се користи за да се одржат есенцијални масла, сончање, навлажнувач, парфеми или други течности, погодни за ароматерапија, парфеми, мелеми за усни и друга течност. Големина и пакет : Големината на нашите контејнери за бели дезодоранси е околу 10 x 3,7 см / 3,94 x 1,46 инчи, капацитетот е 30 ml. Преносен за совршено да се вклопи во вашата секојдневна торба. Премиум материјал : Овие ролни за полнење на шишиња се изработени од квалитетен пластичен материјал, флексибилен и стабилен во повеќето случаи, пријатна на допир, нема да создаде чуден мирис додека ја пополнувате вашата козметика. Лесен за употреба : Нашите шишиња за повторно искористување на ролери се пополнуваат, овозможуваат да уживате во забавата на DIY козметиката со вашите пријатели и семејства, дизајнот со тенки половини може да ви обезбеди удобен холдинг. Производство на протекување на шишиња : Овие празни шишиња со дизајн на ролери, кои ја применуваат вашата мешавина непречено и без напор. Капакот со навој цврсто се вклопува и може ефикасно да спречи истекување на течноста. Широка примена : Нашата празна ролна на шишиња може да се користи за да се одржат есенцијални масла, сончање, навлажнувач, парфеми или други течности, погодни за ароматерапија, парфеми, мелеми за усни и друга течност.

Карактеристики на предлогот

Material:
plastic
Color:
white
Capacity:
30ml/1oz
Size:
approx. 10 x 3.7cm / 3.94 x 1.46inch
Package Content:
15 x Roll-On Bottles :
Note:
- Please allow 1-2cm differences due to manual measurement. Thanks.:
- Due to the difference between different monitors, the color may be slightly different from the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.:

Купувачи како што избираат