.

.

Феникс Системи (4002-Б отстранувач на завртки за крварење без сопирачка

Феникс Системи (4002-Б отстранувач на завртки за крварење без сопирачка

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Работи со стандарден воздушен чекан и предизвикува оптимална вибрација за да се отстрани завртката за 'рѓосана крварење Спречува замена на добрите делови поради завртки за 'рѓосани крварење. Докажано 85 проценти ефикасни во ослободувањето на завртките со 'рѓосан крварење. Работи за дури 60 секунди по завртка за крварење. Заштедува време и фрустрација на завртки за 'рѓосан крварење. Услужните капацитети никогаш нема да можат да продаваат размена на течности за сопирачките, доколку не можат да ги отворат завртките за крварење. Сопирачката ја вибрира завртката за крварење и може да се работи напред и назад со клуч од 3/4 "и е 85 проценти ефикасно во отстранувањето на завртката за 'рѓосана крварење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат