.

.

Mrgiinri женски врвови 2023 фустани случајни кратки ракави против маици со вратот, симпатична цветна печатена чипка лабава вклопена летна модна блуза

Mrgiinri женски врвови 2023 фустани случајни кратки ракави против маици со вратот, симпатична цветна печатена чипка лабава вклопена летна

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

95% рајон, 5% спандекс Направени во САД и увезени. 7-12 дена испорака. Почитувана кралица, ве молиме проверете ја табелата со големина, предлагаме да купите една големина поголема. Совршена облека за лето и есенско секојдневно носење, училиште, обична, плажа, одмор, датум, забава, клуб, итн. (Купете 1 Заштедете 5% Купи 2 Заштеди 10% Купи 4 Добијте 1 бесплатно од „Mrgiinri“). Складиште се занимава со затворање на ликвидација. Миење на рацете или миење на машината. Ткаенина : мека и удобна. Дишен тенок материјал. Малку истегнување, супер симпатично и ласкаво. Карактеристики : чипка капчиња цветни печати против маички за вратот, долги ракави, едноставни и класични врвови на пролетно лето. Облечени кошули. Натпревар : Лесно се носи со шорцеви, фармерки, хеланки, обични панталони, здолниште, костум за лето, пролет и есен. Класичен целиот натпревар. Ocassion : Едноставниот дизајн го прави совршен за какви било обични прилики. Добро за работа, дневно, канцеларија, патување, трчање, домашно носење. Нега на облека : Машина или миење на рака со ладна вода/висина или суво линијата/без белило/без суво чисто.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат