.

.

Аквариум Seahorse_Right - Декоративна керамичка уметност плочка - број на куќа - 2 x8.5 en Vogue

Аквариум Seahorse_Right - Декоративна керамичка уметност плочка - број на куќа - 2 x8.5 en Vogue

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Наменето за употреба на отворено и може да се инсталира со употреба на мала дупка обликувана во секоја плочка Плочките можат да се комбинираат со две плочки што одговараат на крај за да се создаде појава на затворена декоративна рамка околу броевите. Рачно изработена уметничка плочка, потоа печка на висока температура. Брилијантно обоени, со сложени глазури и уникатни текстури. Ние вложуваме максимални напори да ја обработиме вашата нарачка во рок од 24 часа. Наменето за употреба на отворено и може да се инсталира со употреба на мала дупка обликувана во секоја плочка. Плочките можат да се комбинираат со две плочки што одговараат на крај за да се создаде појава на затворена декоративна рамка околу броевите. Рачно изработена уметничка плочка, потоа печка на висока температура. Брилијантно обоени, со сложени глазури и уникатни текстури. Ние вложуваме максимални напори да ја обработиме вашата нарачка во рок од 24 часа. 100% рачно изработени овие броеви на куќи со рачно насликани со керамички уметности, ќе додадат прекрасен допир на влезот на вашата куќа. Секој број на куќа може лесно да се прикачи на wallид или ограда. Како што е прикажано на сликата погоре, горните и долните дизајни на секоја плочка можат да се комбинираат со две плочки што одговараат на крај за да се создаде појава на затворена рамка околу бројот на куќите. Нема кавга за инсталација! Нашите плочки со број на куќа се обликуваат со мала дупка за да можат да се инсталираат без рамка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат