.

.

Група Хилман 59784 1-инчен двоен сплит јака, 2-пакет

Група Хилман 59784 1-инчен двоен сплит јака, 2-пакет

DEN 288.00
Залиха
Достапно за нарачка

Економичен дизајн на јака Лесно инсталирано каде инаку би се барало големо расклопување. Ефективно и на тврд и на мек материјал. Вклучените варијанти се движат од 1/8 "до 1" во целокупниот дијаметар. Цинк финиш за подобрена отпорност на корозија. Економичен дизајн на јака. Лесно инсталирано каде инаку би се барало големо расклопување. Ефективно и на тврд и на мек материјал. Вклучените варијанти се движат од 1/8 "до 1" во целокупниот дијаметар. Цинк финиш за подобрена отпорност на корозија. Опис на производот, јаките на вратилото се лесни за прилагодување со поставените завртки. Тие се лесни за инсталирање без да се расклопуваат машини или компоненти. Јаките на вратилото создаваат цврста моќност и поголема моќност, без оштетување на вратилото предизвикано од поставени завртки. За да ги инсталирате, едноставно лизнете ги овие јаки на вратило и затегнете ја поставената завртка за да ја држите јаката на место. Од производителот, јаките на вратилото се лесни за прилагодување со поставените завртки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат