.

.

Маица со кратки ракави со кратки ракави за машко издание Tuseaf Tussaf

Маица со кратки ракави со кратки ракави за машко издание Tuseaf Tussaf

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дополнителна мека 60/40 памучна/поли мешавина Повлечете го затворањето. Дополнителна мека пред -памучна поли -ткаенина - нема да најдете подобра опремена маица за мажите да носат во текот на целата година и мора да ја имаат за вашата секојдневна ротација. Ткаенината е пред -намалена мешавина за вистинска до големина, но се развива околу удобност и издржливост. Вклучувајќи ги двојните шевови на шевовите, мало атлетско затегнување, опуштено вклопување на дното, лента од рамо до рамо и ракави направени за раце. Совршено за сите услови- овие тенок атлетски вклопувачки маици за мажи се направени за сите околини настрана од вашето секојдневно носење, како што се летни забави, вежби, секојдневно носење на плажа или која било прилика. Нашите најважни маички се некои од најмеките маички досега и доаѓаат во најразлични бои и се совршен подарок за татковци, татковци, вашиот шеф, Божиќ, родендени и празници. Удобната етикета без ознака - Класичните прилагодени маици на борбени железо за возрасни се направени да се чувствуваат добро и да изгледаат одлично! Овие врвни лесни маици не само што дишат и овозможуваат целосен опсег на движење, туку нема да го чешаат вратот за време на абење. Загарантирано задоволство - нашата мисија е да ви обезбедиме премиум секојдневни основи и облека со најквалитетни врвни маици за мажи за мажи. Ако не сте целосно задоволни од набавката на облека, ве молиме контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите во House и ќе бидете згрижени од еден од нашите специјалисти. 100% ветеран во сопственост на мал бизнис- од почетокот на 2016 година, ние сме 100% сопственост на ветерани и оперирани, со патриотска и фитнес тема за живот. Ние гордо ги правиме сите наши оригинални дизајни се печатени во екранот во куќата од нашиот тим за производство, гарантирано да го наведеме животниот век на облеката. Дополнителна мека 60/40 памучна/поли мешавина. Повлечете го затворањето. Дополнителна мека пред -памучна поли -ткаенина - нема да најдете подобра опремена маица за мажите да носат во текот на целата година и мора да ја имаат за вашата секојдневна ротација. Ткаенината е пред -намалена мешавина за вистинска до големина, но се развива околу удобност и издржливост. Вклучувајќи ги двојните шевови на шевовите, мало атлетско затегнување, опуштено вклопување на дното, лента од рамо до рамо и ракави направени за раце.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат