.

.

Binifimux 6 -пакет M6 - 1,0 x 80мм мебел барел ореви и за креветче за креветче за креветче за креветчето, ален глава Хекс -погон капаче капа

Binifimux 6 -пакет M6 - 1,0 x 80мм мебел барел ореви и за креветче за креветче за креветче за креветчето, ален глава Хекс -погон капаче

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

- Должина на низата (половина нишка) : 65мм/ 2,6 "; - теренот : 1,0мм/ 0,04"; - Вкупна должина на завртката : 83мм/3,3 ''; - Орев : M6 x 10mm/0.24 '' x 0,4 '' (нишка d*l) ;. - Hex Cex Size : 4mm/0,16 ''; - Големина на завртката : M6 x 60mm/0.24 '' x 2,4 '' (нишка d*под главата l) ;. - висина на ореви : 10мм/ 0,4 "; ореви Дија : 10мм/ 0,4"; - Хекс -завртка глава Дија : 10мм/ 0,4 “;. / 2,6 "; - Пич : 1,0мм/0,04 “;.16 ''; - Големина на завртката : m6 x 60mm/0.24 '' x 2,4 '' (нишка d*под главата l) ;. - Орев висина : 10мм/0,4 "; Ореви Дија : 10мм/ 0,4 "; - хексадецимална глава за завртки : 10мм/ 0,4";. - Користено за : мансарда кревет, близнак, маса, стол, столче, гравско креветче или работна маса, табли, ормани, шкафови, друг мебел. Се користи за : кревет, маса, стол, креветче или работна маса, табли, ормани, шкафови, друг мебел. Главна боја : бронзен тон; Пакет : 10 x мебел завртка со орев; Тежина : 800g ;.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат