.

.

Резервоар за гориво од не'рѓосувачки челик 8 x 24, 5 галон, центар за полнење, компатибилен со кабриолет со дини

Резервоар за гориво од не'рѓосувачки челик 8 x 24, 5 галон, центар за полнење, компатибилен со кабриолет со дини

DEN 516.64
Залиха
Достапно за нарачка

8 "дијаметар Вклучува полирани ленти од не'рѓосувачки челик, хардвер и црна пластична капа на гас. Проценето 5 галон. Полиран материјал од не'рѓосувачки челик. Одличен за сандери, дини бубачки, манкс буги, џипови, камиони и топли шипки. ЕМПИ 3795 не'рнежниот челик 8 x 24 Централно полнење резервоар за гас со ремени и црна капа. Одлично за сандери, дини бубачки, манкс бубачки, џипови, камиони и топли шипки. Спецификации : Материјал полиран од не'рѓосувачки челик Центар Пополнете Дијаметар 8 "Должина 24" Проценет галон 5 женски излез 1/4 " NPT вклучува : QTY 2 Полирани ленти за монтирање од не'рѓосувачки челик QTY 1 Црна пластична вентилаторска капаче од гас Хардвер Белешка : Кога инсталирате вклопување или исклучување на вентилот, мора да се внимава да не се врти и да пукне или да го скрши излезот на горивото. Ова ќе ги поништи сите гаранции.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат