.

.

Conda Black Canvases за сликање 11x14 инчи, пакет од 14 & 9x12 инчи, пакет од 14 сет, памучна киселина, панели за платно, 8 мл.

Conda Black Canvases за сликање 11x14 инчи, пакет од 14 & 9x12 инчи, пакет од 14 сет, памучна киселина, панели за платно, 8 мл.

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Без трајно платно на киселина : 100% памучна платно површина, материјали за животна средина, чистиот потежок памук за грамажа е тотално погоден за целите со уверени перформанси секој пат - нуди совршена комбинација на квалитет, економија и удобност Подготвени за боја : Секое акрилно платно на боја во овој пакет е веќе подготвено со акрилен гесо без киселина. Не е потребно подготвување - подготвени сте веднаш да започнете да создавате. Примена : Совршен брак на економија и квалитет. Конструиран со највисок квалитет, не-кисела архивски материјали. Идеално за нафта и акрилна боја и за сите други медиуми за сликање - совршени и за студенти и за професионални уметници - исто така идеални за занаетчиски деца, сите декоративни проекти за сликање и хоби. Пакет : Секоја табла е индивидуално завиткана во целофан. Оваа табла за платно од 11x14 '' & 9x12 '' x 14pcs ќе ги задржи што е можно чисти во складирање сè додека не треба да ги користите. Услуга за задоволство од висок квалитет : Ако имате проблем со овој производ, ве молиме контактирајте со нас слободно, веднаш ќе го средиме за вас.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат