.

.

Јакна од порта на авторитетот на портата

Јакна од порта на авторитетот на портата

DEN 448.64
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Затворање на патент. Само миење на рацете. Предни патенти џебови. Отворете го полите со влечење и мелодии за прилагодливост. Овие исклучително меки јакни од руно ќе го задржат целото семејство топло за време на секојдневните екскурзии - и тие се нудат по непобедливи цени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат