.

.

Valiclud 20 парчиња маска за шишиња со шишиња со шишиња, женски патнички облеки контејнер со капаци за нега на кожата, празни козметички садови, лосион во прав, кутија за

Valiclud 20 парчиња маска за шишиња со шишиња со шишиња, женски патнички облеки контејнер со капаци за нега на кожата, празни козметички

DEN 348.00
Залиха
Достапно за нарачка

Стр Мини шишиња за патувања- тегли за козметички тенџере Исклучителни и удобен дизајн, лесен за носење, лесен за употреба, тоа ќе го олесни вашето патување за патување. Тегла за примероци за патувања- Исклучителни и практични, ситни контејнери се многу погодни како подарок за семејството и пријателите, тие ќе ви се заблагодарат за вашата nessубезност. Контејнер Eyshadow- Има доволно количество празни тегли што може да биде да се чуваат различни предмети за да се исполнат вашите различни барања. Тегли за лосион за крем- Исклучителни и практични, тоа е многу погоден како подарок за семејството и пријателите, тие ќе ви се заблагодарат за вашата nessубезност. Козметичка тегла за крем- Шише за шминка е преносно и компактно, така што е лесно да ставите козметичко кремско шише со тегла во чантата, ранец или торба за теретана. Мини шишиња за патувања- тегли за козметички тенџере Исклучителни и удобен дизајн, лесен за носење, лесен за употреба, тоа ќе го олесни вашето патување за патување. Тегла за примероци за патувања- Исклучителни и практични, ситни контејнери се многу погодни како подарок за семејството и пријателите, тие ќе ви се заблагодарат за вашата nessубезност. Контејнер Eyshadow- Има доволно количество празни тегли што може да биде да се чуваат различни предмети за да се исполнат вашите различни барања. Тегли за лосион за крем- Исклучителни и практични, тоа е многу погоден како подарок за семејството и пријателите, тие ќе ви се заблагодарат за вашата nessубезност. Козметичка тегла за крем- Шише за шминка е преносно и компактно, така што е лесно да ставите козметичко кремско шише со тегла во чантата, ранец или торба за теретана. Пакетот вклучува 20 x Пластични кутии Карактеристики -Пакција : 100 G контејнер за лосион -Материјал : ПП Контејнери за патувања за тоалети - Боја : Контејнер за лосион за црно патување - Големина : 7.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат