.

.

4 листови налепници за венчавки за белешка, 230 парчиња водоотпорни свадбени фрази илустрации Транспарентни налепници за венчавки за венчавки за ангажман за покана

4 листови налепници за венчавки за белешка, 230 парчиња водоотпорни свадбени фрази илустрации Транспарентни налепници за венчавки за

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Исклучителен сет : getе добиете пакет од 4, вкупно 230 јасни и исклучителни налепници за илустрација на свадби, полни со loveубов, совршено исполнете ги вашите потреби Исклучителни илустрации : Овој сет на налепници за венчавки вклучува фрази и зборови за завет поврзани со предлогот, свадбата и loveубовта, исто така вклучува стрела на Купидон, форма на срце, торта, шампањ и други графики поврзани со loveубов и свадба, со јасна текстура, која може Совршено украсете ја вашата свадба, ангажман, албуми со фотографии со меден месец за да ги одбележат најважните слатки моменти. Висок квалитет : Оваа транспарентна налепница е изработена од висококвалитетна транспарентна ПВЦ, без вкус, со одлична водоотпорна изведба, работ на налепницата непречено се сече, а печатењето е јасно, што може да биде добро истакнат и украсено за вашиот албум за свадбени фотографии и Белешка книга. Лесен за употреба : Оваа декоративна налепница за венчавки може лесно да се излупи за декорација на книги, има силна адхезија, е лесна за лепење, прекрасна големина. Во исто време, налепниците можат да се отстранат без оштетување на вашите албуми и тетратки, за да можете да ги користите со доверба. Персонализиран подарок : Овие налепници за планер за свадби на HD се совршени за предлози, ангажмани, свадби, годишнини, албуми за фотографии, loveубовни писма, благодарам кутии за картички, списанија, белешки за книги и многу повеќе. И ова е идеален подарок за сите невести, младоженци, свршеници и планери за свадби. Исклучителен сет : getе добиете пакет од 4, вкупно 230 јасни и исклучителни налепници за илустрација на свадби, полни со loveубов, совршено исполнете ги вашите потреби. Исклучителни илустрации : Овој сет на налепници за венчавки вклучува фрази и зборови за завет поврзани со предлогот, свадбата и loveубовта, исто така вклучува стрела на Купидон, форма на срце, торта, шампањ и други графики поврзани со loveубов и свадба, со јасна текстура, која може Совршено украсете ја вашата свадба, ангажман, албуми со фотографии со меден месец за да ги одбележат најважните слатки моменти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат