.

.

Teckeen 2x пластични FPV Proplerer Blades Glodder Fixert harder за реквизити за DJI Mini 3 Pro Drone

Teckeen 2x пластични FPV Proplerer Blades Glodder Fixert harder за реквизити за DJI Mini 3 Pro Drone

DEN 158.24
Залиха
Достапно за нарачка

1 Калапот е интегрално формиран, по употреба, пропелерот може ефикасно да се фиксира за да одговара на трупот, а пропелерот нема да биде потресен ;. Користејќи флексибилни квалитетни суровини, нема да го изгребат телото и може автоматски да се врати кога се преклопува и свитка, со силна издржливост ;. Зајакнување на дизајнот на ребрата, слично на канџите на змејот, ја подобрува врзувачката сила додека создава прекрасен изглед ;. Може ефикасно да го заштити врвот на лопатката, а лопатката нема да биде изгребана за време на складирањето, избегнувајќи оштетување и удобно складирање ;. Подигнатата поддршка ги опфаќа за да се спречат лопатките да бидат компресирани и деформирани, а употребата е посигурна. Карактеристики : 1. Калапот е интегрално формиран, по употреба, пропелерот може ефикасно да се фиксира за да одговара на трупот, а пропелерот нема да биде потресен; 2. Користејќи флексибилни квалитетни суровини, тоа нема да го изгребат телото и може автоматски да се врати кога се преклопени и свиткани, со силна издржливост; 3. Зајакнување на дизајнот на ребрата, слично на канџите на змејот, ја подобрува врзувачката сила додека создава прекрасен изглед; 4.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат