.

.

Воч Гала стомак Време во вода душеци за бебиња играчки играат центар за активности за 3 6 9 12 месеци девојчиња за новороденчиња идеални подароци за бебе

Воч Гала стомак Време во вода душеци за бебиња играчки играат центар за активности за 3 6 9 12 месеци девојчиња за новороденчиња

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

Врховен квалитет и безбедност : Нашата душек за игра за бебиња се изработени од не-токсичен и БПА без ПВЦ, секоја од мат за време на стомакот е поминато ригорозно истекување на вода и тест за издржливост, 100% доказ за истекување, не грижете се за вашето бебе да се навлажни Охрабрете го развојот на мозокот и телото на вашето бебе : Нашата игра за бебиња во вода може да може да го спречи грбот на вашето бебе, нозете, раката, вратот, мускулите на рацете, да промовирате сензорни развој и вештините на моторите, ќе го направи времето за стомакот забавно и лесно. Специјален дизајн : Поставивме свирче на задниот дел од водата за да ја подобриме забавата на времето на стомакот, ќе го исцеди звукот на Бебе кога вашето бебе ќе ја притисне шемата на ајкула, што може да ја стимулира координацијата за срцеви очи. Зафаќајќи лебдечки морски животни и графики : Овој центар за активности за бебиња обезбеди 6 лебдечки морски животни модел за симулирање на вистинскиот океански свет, така што вашето бебе може лесно да биде фасцинирано од светлите бои остри.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат