.

.

OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S21 Fe 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се тастатура, палецот, глувци, итн.

OTG USB-C 3.0 адаптер компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S21 Fe 5G за брзи, верификувани, повеќекратни функции како што се

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

USB-на-Go⭐ : Вклучете се и компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S21 Fe 5 G со компјутерски периферни уреди, како што се флеш-уред, тастатура, центар, глувче и повеќе, ги прави вашите USB-C уреди компатибилни со USB дисковите и сите други USB уреди кои поддржуваат USB-на-движење0 Super Speed ​​Transfer⭐ : Full USB 3.0 Super Speed ​​Transfer до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2. Пренесете датотеки, HD филмови и песни за вашите USB-C уреди во секунди. Дизајн без затегнување-дизајн без заплет, овој USB 3.0 кабел е далеку посигурен од другите во неговиот опсег на цени. Премиум кабел додава дополнителна издржливост и без заплет. Трајно ABS најлон тело ⭐ : Изработено од трајни пластични легури на ABS, иновативно инженерство обезбедува издржливост и долг животен век. Она што е вклучено ⭐ : под услов овој USB C OTG адаптер со 12-месечна гаранција и 24/7 услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ние ќе го решиме компатибилно со вашето прашање во рок од 24 часа. Компатибилен со сите USB C уреди. ⚡ Професионален OTG компатибилен со вашиот Samsung Galaxy S21 Fe 5 G Direct On the Go Connecter Contloller Coder и адаптер за кабел! (2 пакет) ви доаѓа директно од производителот за да ви доставиме 100% квалитетна ставка! Она што ни се допаѓа во врска со ова е што има прилагодено приклучок и репродукција на коло, приклучете го, работи! Specifications : ● Ослободете ја моќта на вашиот телефон со тоа што ќе му овозможите пристап на истите USB периферни уреди што го олеснуваат вашиот компјутер! The-Go ● Кабелот од 4 инчи е оригинален стандардизиран гарантиран најдобри резултати додека го олеснува пристапот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат