.

.

Знаме на знамето за знаме за подароци за дипломирање во Вирџинија Кавалирс

Знаме на знамето за знаме за подароци за дипломирање во Вирџинија Кавалирс

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

30 во x 40 во големина со врвен пол ракав за виси од вашиот знак или пол -пол Направено од 1-пар 100% полиестер со двоен зашиен зашиен периметар, увезен. Логоата UVA Cavaliers се гледаат од обете страни (спротивната страна е обратна слика). Користете како подарок за дипломирање, подароци за степени забави или како wallиден транспарент. Официјално лиценциран и универзитет, колеџ или училиште одобрено. 30 во x 40 во големина со врвен пол ракав за виси од вашиот знак или пол -пол. Направено од 1-пар 100% полиестер со двоен зашиен зашиен периметар, увезен. Логоата UVA Cavaliers се гледаат од обете страни (спротивната страна е обратна слика). Користете како подарок за дипломирање, подароци за степени забави или како wallиден транспарент. Официјално лиценциран и универзитет, колеџ или училиште одобрено. Ова знаме, транспарент или пенант мери 30 во x 40 во големина, има двоен зашиен периметар, е изработено од полиестер со еден парк и има врвен пол пол полковник за да го лизнете вашиот пол-знак или пол-пол.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат