.

.

R2 Blast Gel Rollerball 0,7 mm во боја на гел во боја: 4 артикли, вклучувајќи пенкала за гел во следниве бои: зелена/црвена/розова/виолетова

R2 Blast Gel Rollerball 0,7 mm во боја на гел во боја: 4 артикли, вклучувајќи пенкала за гел во следниве бои: зелена/црвена/розова/виолетова

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Контролиран систем на проток на мастило - Контролираниот проток на мастило спречува пенкалото да крвари или да ја размачкува хартијата Ibrивописни бои - Секоја набавка на овој производ нема да ве добие 1, не 2, туку 4 различни пенкала во боја. Секое парче има светла и живописна боја која е совршена за организација на белешки, doodles и многу други. Брзо сушење - ова мастило нема да крвари преку хартијата или да создаде барички на страницата бидејќи брзо се суши за да можете лесно да се одморите, знаејќи дека го извлекувате максимумот од вашето искуство за пишување без сите проблеми или размачкани. Мека удобност - пишувањето може да биде малку здодевно и на крајот може да ви наштети раката додека пишувате. Овие пенкала R2 гел има мека удобност што го прави е многу лесен за одржување. Совршено пенкало - со карактеристиките и функцијата што го има ова пенкало, не би било претерано да се нарече совршено пенкало. Пенкалото за ролербол R2 Blast Rollerball има контролиран систем за проток на мастило што спречува пенкалата да се крварат и да создадат хаос на вашите хартиени работи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат