.

.

Oarencol omeенски пижами шорцеви дневно спиење на дното со џебови s-xxl

Oarencol omeенски пижами шорцеви дневно спиење на дното со џебови s-xxl

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на половината за влечење. ♥ Мека и удобна : Womenените со спиење шорцеви се изработени од 95% полиестер и 5% спандекс, мека, удобна, лесна и дише, затегнати, прават да се чувствувате удобно цел ден. Совршено за секојдневно носење, носење дома, носење на спиење, хотел, спална соба, одмор или дневно носење. ♥ Прилагодливо влечење на половината : Panенските панталони за пижами се одликуваат со еластична лента за влечење на половината, давајќи им на овие жени PJ Shorts лесно вклопување. Широките и удобни нозе со шорцеви можат да ви донесат совршено искуство за носење. ♥ Два длабоки џебови : Меките дното на спиењето се карактеризираат со два големи џебови кои се дизајнирани за удобно да го ставаат вашиот телефон, паричникот, клучот и картичките, да ви помогнат да ја ослободите раката кога тренингот или во случајно носење. Design Дизајн на печатење : Шорцевите за пижами од оаренол, се одликуваат со исклучителен дизајн на шема, заедно давајќи атрактивен и енергичен изглед на истиот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат