.

.

Hommtina Магнетски екран врата од врата на вратите на вратите, вратата на вратата со магнет за предниот задниот двор балкон, партицијата за бесплатни мрежни мрежи, парт

Hommtina Магнетски екран врата од врата на вратите на вратите, вратата на вратата со магнет за предниот задниот двор балкон, партицијата

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Висококвалитетните екрани на вратите : вратата на екранот направена од висококвалитетно влакно, со засилен двоен цвест, може да биде цврсто заглавена на рамката на вратата, одлична технологија, така што мрежата на вратата може да се користи долго време Пријателска завеса на вратите : Оваа мрежа за внатрешен двор што може автоматски да се затвори е многу погодно за вашите деца или други членови на семејството, како што се кучиња и мачки да влезат и да излезат. Нашата врата на екранот со магични мрежи со магнети може лесно да се отвори и затвори автоматски. Лесно за склопување и расклопување : Овој преносен екран на грешки во вратата е опремен со целосни компоненти и упатства за инсталација, што е погодно за да ги инсталирате. Кога не го користите засега, можете лесно да го расклопите и да го чувате во кабинетот. Отпорност на ветер : Различен од обичниот екран на мрежа што може да се отвори од ветрот, затворената магнетна завеса може ефикасно да спречи завесата да биде изнесена отворена од ветрот, а исто така може да изолира комарци и да го остави воздухот да циркулира во исто време, па така дека сè уште можете да уживате во студениот ветер во глупостиот лето. Големина на екранот на лизгачката врата : Ние нудиме две големини за да изберете, 34 "x 83" /38 "x 83", кои се погодни за сите врати од 32 "x 82" /36 "x 82" (само големина на вратата, со исклучок на рамки на вратите). Висококвалитетните екрани на вратите : вратата на екранот направена од висококвалитетно влакно, со засилен двоен цвест, може да биде цврсто заглавена на рамката на вратата, одлична технологија, така што мрежата на вратата може да се користи долго време. Пријателска завеса на вратите : Оваа мрежа за внатрешен двор што може автоматски да се затвори е многу погодно за вашите деца или други членови на семејството, како што се кучиња и мачки да влезат и да излезат. Нашата врата на екранот со магични мрежи со магнети може лесно да се отвори и затвори автоматски. Лесно за склопување и расклопување : Овој преносен екран на грешки во вратата е опремен со целосни компоненти и упатства за инсталација, што е погодно за да ги инсталирате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат