.

.

Комплет за леење на бебиња, 14,5х8,5 бела рамка, црна монтажа, сребрена метална боја

Комплет за леење на бебиња, 14,5х8,5 бела рамка, црна монтажа, сребрена метална боја

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Голем / близнаци комплет за леење за бебиња со прекрасна 3Д рамка за бело прикажување Зачудувачки и уникатен - совршен чувар за себе, или ако купувате како подарок. Фатете ги малите раце и нозе на бебето во незаборавни касти што ќе траат цел живот. Доаѓа со многу прав за да создаде до 12 касти за новороденче и 6-8 за 3 годишно. Сите рачно изработени и собрани во Велика Британија!. Зачудувачки комплет за кастинг за бебиња, крајниот подарок за чување, доаѓа со многу алгинат и гипс, овозможувајќи ви да земете уште повеќе касти на вашето прекрасно бебе или двојно светлосни близнаци! Прекрасна голема бела рамка има две многу 6,5x4,5 "области за приказ, простор за фотографии од 6х4" (што е стандардна големина на фотографијата) и простор од 1х3 "за да ги поставите деталите на бебето. Сè е вклучено за да направите убави животни касти од Рацете/нозете на вашето бебе и исто така ги прикажуваат во луксузна британска рачно изработена рамка. Овој комплет за кастинг за бебиња е одличен или за едно дете, или близнаци, поради двојната област на прикажување и многу прашоци за алгинат и гипс. 3Д леење ви дава зачудувачки резултати И вечно потсетување за тоа колку малку беа малку рацете/нозете на вашето бебе. Секоја детална печатење, линија и брчки на раката/ногата на вашето бебе е заробена, ќе бидете воодушевени од фантастичните резултати и ќе ги богате вашите касти засекогаш повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат