.

.

Симпатична цртана филмска тема за теми, DIY албум хартија, хартија за рака, честитка за правење картички за занаетчиска хартија занаетчиски материјали за сликање де?

Симпатична цртана филмска тема за теми, DIY албум хартија, хартија за рака, честитка за правење картички за занаетчиска хартија

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

1 Вклучува 12 различни дизајни, 2 листови за секоја шема, вкупно 24 листови. Големина на страница 15.2 x 15,2 см/6 "x 6". Моделите вклучуваат мрежи, цвеќиња, ленти и буква, овој исклучителен пакет хартија за записи е совршен за правење картички за одмор и проекти за DIY. Нашата хартија во позадина е печатење на еднострана шема, обратното е празно, нема потреба да се грижите за која страна да се користи. Хартијата за белешки е изработена од висококвалитетен хартиен материјал (без лигнин и без киселина). Сечење, пишано, преклопено, што е практично и удобно. Willе добиете 24 парчиња таблички за хартија за книги, вкупно 12 различни обрасци. Светли и убави бои, доволно за вашата дневна употреба на рака или декоративни потреби. Подлогата за хартија за позадина е најосновниот додаток за албуми за белешки и естетски декоративни. Можете да извлечете максимум од тоа за да направите DIY за да ги добиете најскапоцените спомени.Сигумен за роденден, годишнина, свадба, невестински туш, Денот на благодарноста. Прекрасна хартија за правење честитки, DIY оригами, фото албум и декорација на списанија, правење ознаки за подароци или други проекти за хартија за уметност. Изработката на занаетчиски занаетчиски хартија е многу популарна рачна игра за рекреација, побрзајте и придружете ни се за да станеме рачно изработен експерт за хартија!. Вклучува 12 различни дизајни, 2 листови за секоја шема, вкупно 24 листови. Големина на страница 15.2 x 15,2 см/6 "x 6". Моделите вклучуваат мрежи, цвеќиња, ленти и буква, овој исклучителен пакет хартија за белешки е совршен за правење картички за одмор и проекти за DIY 2. Нашата хартија во позадина е печатење на еднострана шема, обратното е празно, нема потреба да се грижите за која страна да се користи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат