.

.

Дискови на Westside Discs Bt Hard Shield Putter Golf Disc [боите може да варираат] - 173-176g

Дискови на Westside Discs Bt Hard Shield Putter Golf Disc [боите може да варираат] - 173-176g

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Боите може да варираат BT тврда пластика. Оценки за летот : Брзина 3, Глид 3, свртете 0, избледени 1. Направено во Шведска. Боите може да варираат. BT тврда пластика. Оценки за летот : Брзина 3, Глид 3, свртете 0, избледени 1. Направено во Шведска. Најновиот путер на Вестсајд на пазарот, Шилд, е следниот чекор од лебедот. Дизајниран со лесен зафат во пластиката БТ, штитот е малку подебел и има мала мушка на раб. Има стабилна линија кога се фрла како пристап и права линија во ланците додека се става. Боите може да варираат. Ве молиме контактирајте не за поконкретни барања за тежина или боја.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат