.

.

Комплет за додатоци за акциони фотоапарати на Yoogeer 14PCS за GoPro Hero 10 9 8 7 6 5 4 3 Xiaomi Yi, SJCAM, Sony Action Camera, Mount Bask Base Mount/J-Hook

Комплет за додатоци за акциони фотоапарати на Yoogeer 14PCS за GoPro Hero 10 9 8 7 6 5 4 3 Xiaomi Yi, SJCAM, Sony Action Camera, Mount

DEN 1320.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тие можат да се вклопат за Action Camera Gopro Hero, Sony Action Cam, Action Camera Caster и 4 K Action Camera, Campark ACT74, Akaso EK7000, Apeman / Vemont / Cooau / Campark / Vantop Moment / Victure / Dragon / Vantop / Cooau Action Camera, As The Action Camera, As The Actor Camerh Додаток, може да одговара на скоро целата акциона спортска камера на пазарот J адаптер за рамен монтирање на кука за држач за шлемови Go Pro и монтирање на ленти за градите. Клипот на бравата го поставува дизајнот за да го прикачите вашиот Go Pro на прицврстување на градите, кацига или лепило монтирање. Адаптерот идеален за прицврстување на додатоци на Go Pro или спортски камери со стандардна нишка за завртки од 1/4 ". Getе го добиете целиот дел како прво шоу на слики, а квалитетот е загарантиран. Тие можат да се вклопат за Action Camera Gopro Hero Action, Sony Action Акционерска камера CAM, Xiaoyi и 4 K Action Camera, Campark ACT74, Akaso EK7000, Apeman / Vemont / Cooau / Campark / Vantop Moment / Victure / Dragon / Vantop / Cooau Акционен фотоапарат, како додаток, може да одговара на скоро сите акциони спортски фотоапарати На пазарот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат