.

.

Држач на телефон со сирена и месечина за држач за вшмукување на долга рака за автомобил Универзален мобилен телефон монтиран компатибилен со сите паметни телефони

Држач на телефон со сирена и месечина за држач за вшмукување на долга рака за автомобил Универзален мобилен телефон монтиран компатибилен

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

АБС+Алуминиумска легура+акрилик Нашиот штанд за мобилни телефони е поддржан од триаголник, не е лесен за тресење и може да се претвори 90 степени. Нашиот штанд има стилска форма, формата на штитот се совпаѓа со штандот на алуминиумската легура, што покажува мода. Практичното монтирање е опремено со чаши за вшмукување и клипови за проветрување на воздухот, можете да го монтирате монтирањето на телефонот на автомобилот до воздушниот отвор на автомобилот, таблата, шофершајбната. Нашата монтажа на телефонски телефон е едноставна за инсталирање или лепење, подготвено за употреба, погодна за мобилни телефони од 4,0 инчи до 6,0 инчи. Забележете дека овој држач за телефон е компатибилен само со отворите за воздух, а не со тркалезни отвори за воздух. Ве молиме, потврдете го вашиот вентил за воздух пред да го купите. АБС+Алуминиумска легура+акрилик. Нашиот штанд за мобилни телефони е поддржан од триаголник, не е лесен за тресење и може да се претвори 90 степени. Нашиот штанд има стилска форма, формата на штитот се совпаѓа со штандот на алуминиумската легура, што покажува мода. Практичното монтирање е опремено со чаши за вшмукување и клипови за проветрување на воздухот, можете да го монтирате монтирањето на телефонот на автомобилот до воздушниот отвор на автомобилот, таблата, шофершајбната.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат