.

.

Блифик пливање стебла, цврсти џебови во боја, пливање стебла, рамен агол летни брифинзи за пливање, мажи од половината јаже Машка плажа

Блифик пливање стебла, цврсти џебови во боја, пливање стебла, рамен агол летни брифинзи за пливање, мажи од половината јаже Машка плажа

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

1 Ткаенината е влажна и брзо сушење, и дише и удобно. Персонализиран дизајн на џеб, може да држи неколку мали работи со вас. Работ на панталоните е дизајниран да спречи лизгање на панталоните и да избегне окови. Јажето на половината е меко и еластично и може да се прилагоди слободно. Поради позадината на фотографијата, разликата помеѓу светлината и степенот на намалување на компјутерскиот монитор, разликата во бојата и бојата на производот ќе бидат различни, а не во контролиран опсег, и не е проблем со квалитетот . Стоката подлежи на вистинскиот производ. Применлива возраст : Возрасен пол : Malepattern : Plain Fabric Name : Nynonapplicable Сцена : Пливање Колор : Бела, жолта, црвена, црна, блуз : S, M, L, Xldispatch Време : 1-2 дена, Време на пристигнување : 10-25 дена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат