.

.

Ојолански машки спандекс борење сингл скок предниот патент -патент боксер брифинзи леотарски зентаи каросерија

Ојолански машки спандекс борење сингл скок предниот патент -патент боксер брифинзи леотарски зентаи каросерија

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 76% најлон, 24% спандекс. Направено од мека ткаенина, дишење, добро истегнување, удобно за допирање и носење. Тело на кратки ракави, затворање на предниот патент, тркалезен врат, сјајна површина. Можете да го носите ова тело како облека за капење, ноќна облека или спортска облека. Погодно е за одмор, плажа, пливање, спорт, салата, фитнес, тренингот, итн. Ве молиме проверете ја големината јасно пред да купите, препорачувате ладно миење на рацете. 76% најлон, 24% спандекс. Направено од мека ткаенина, дишење, добро истегнување, удобно за допирање и носење. Тело на кратки ракави, затворање на предниот патент, тркалезен врат, сјајна површина. Можете да го носите ова тело како облека за капење, ноќна облека или спортска облека. Погодно е за одмор, плажа, пливање, спорт, салата, фитнес, тренингот, итн. Ве молиме проверете ја големината јасно пред да купите, препорачувате ладно миење на рацете. Сет вклучуваат : 1x БОДИСУИТ Состојба : Нов без материјал за означување : 76% најлон, 24% Спандекс ознака бр .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат