.

.

Gcocl tullamore dew ирско виски лого ретро wallид декор бар човек пештера метал калај знак 8x12in

Gcocl tullamore dew ирско виски лого ретро wallид декор бар човек пештера метал калај знак 8x12in

DEN 143.68
Залиха
Достапно за нарачка

Боја : Како што се прикажани сликите Материјал : калај, метал. Големина : приближно. 20 * 30см/ 8 * 12 инчи (l * w). Дијаметар на дупката : околу 0,3 см/ 0,12 инчи. Водоотпорен, не-сјај, чиста едноставна и боја .- креативен, договор, модерен дизајн. Четири мали пред-дупчат дупки во секој агол на оваа слика, можат да бидат поставени на wallидот со нокти на 4 агли или двострана лента или BLU-Tack. Овој калај знак гроздобер декоративно сликарство е произведен со свиткани рабови за безбедност и стабилност. Погоден е за многу места, како што се бар, кафе, трпезарија, билијард куќа, хотел, декорација на клупски wallидови, создавање договорна, но модерна атмосфера. Боја : Како што се прикажани сликите. Материјал : калај, метал. Големина : приближно. 20 * 30см/ 8 * 12 инчи (l * w). Дијаметар на дупката : околу 0,3 см/ 0,12 инчи. Водоотпорен, не-сјај, чиста едноставна и боја .- креативен, договор, модерен дизајн. Четири мали пред-дупчат дупки во секој агол на оваа слика, можат да бидат поставени на wallидот со нокти на 4 агли или двострана лента или BLU-Tack.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат