.

.

Прицврстувач за тврдоглави 014973505288 505288 клин-синомер, 50 парчиња

Прицврстувач за тврдоглави 014973505288 505288 клин-синомер, 50 парчиња

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Дијаметар : 3/8 инчи Должина : 3-1/2 инчи. Материјал : челик. Заврши : Hotешка натопи галванизирана. Големина на вежба : 3/8 инчи. Дијаметар : 3/8 инчи. Должина : 3-1/2 инчи. Материјал : челик. Заврши : Hotешка натопи галванизирана. Големина на вежба : 3/8 инчи. Ние опфаќаме широк спектар на сврзувачки елементи идеални за многу апликации што ги опфаќаат домот, фармата, бизнисот, автомобилите и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесен цинк со челик што дава повеќе финш отпорен на 'рѓа. Ние, исто така, продаваме обложени и не'рѓосувачки производи за дополнителен отпор на 'рѓа. Ние складираме многу одделенија на сврзувачки елементи кои се движат од низок јаглероден челик до зацврстен, челик третиран со топлина. Не се применуваат сите сврзувачки елементи за сите апликации, па затоа бидете сигурни дека ќе го тестирате Thouroughly и да добиете мислење на лиценциран градежник или овластен зграда или структурен инженер пред да се потпирате на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот би резултирал во оштетување на имотот или лицето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат