.

.

Whirose Titties Golf Beanie Hats Men Women Beanie Cap Зимско топло гравче капа

Whirose Titties Golf Beanie Hats Men Women Beanie Cap Зимско топло гравче капа

DEN 121.28
Залиха
Достапно за нарачка

100% акрилик Повлекување на затворање. 100% акрилна, многу мека и удобна, има добри перформанси за собирање на топлина, може да обезбеди максимална топлина, долготрајна топла зимска капа. Titties Golf Beanie Hat Оваа мека, плетена плетена капа е доволно долго за да ја задржите главата и ушите покриени без да бидат гломазни, совршени за повеќе активности на отворено, како што се скијање, сноубординг, уметничко лизгање, трчање, возење велосипед, пешачење, одење на куче и повеќе . Knated Fashion Beanie има убав и стилски изглед дизајн со тренд и забавни везени закрпи со разнобоен избор. Може да се носи со кардигани, марами, дното или друго формално или секојдневно носење. Практичното манжетно со грав е зима неопходна за секого! Прво, ве одржува топло, а потоа ве прави симпатични и стилски. Крпите со плетени без облоги се исто така совршени за спортови на отворено, како што се скијање, трчање, возење велосипед, сноубординг, пешачење или какви било активности и патувања на отворено.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат