.

.

Персонализирана вратоврска обоена штала од дрво изгледа хипи колиба метален знак

Персонализирана вратоврска обоена штала од дрво изгледа хипи колиба метален знак

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Персонализиран метален wallиден знак - го додавате и можете да го видите текстот во реално време, изберете Персонализирајте сега Мерењата на знаците се во насловот. Некои дизајни се пејзаж и некој портрет. Направено од алуминиум, така што нема да 'рѓа, со заоблени агли за употреба во затворено и на отворено. Две пред-дупчат дупки за лесно бесење. Забележете дека заради персонализираната природа на овој производ, не може да се врати. Направено и печатено во САД и бродови за 1-2 дена од нашиот објект во Хјустон, Тексас. Персонализиран метален wallиден знак - го додавате и можете да го видите текстот во реално време, изберете Персонализирајте сега. Мерењата на знаците се во насловот. Некои дизајни се пејзаж и некој портрет. Направено од алуминиум, така што нема да 'рѓа, со заоблени агли за употреба во затворено и на отворено. Две пред-дупчат дупки за лесно бесење. Забележете дека заради персонализираната природа на овој производ, не може да се врати.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат