.

.

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со честа 9 лајт - џебниот алуминиум штанд 3 -во -1, преносен, штанд за гледање со повеќе аголи за чест 9 лајт - металик сребро

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со честа 9 лајт - џебниот алуминиум штанд 3 -во -1, преносен, штанд за гледање со повеќе

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

? [Прилагодливо] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Honor 9 Lite Standебниот алуминиум штанд 3-во-1 е мулти-употреба алатка која може да се прилагоди на вашите потреби на честа 9 и доволно мали за да се вклопи во вашиот џеб помеѓу употребата. ? [Елегантен дизајн] Елегантна четкана алуминиумска алуминиумска завршница за посовремен, софистициран дизајн. ? [Зафат што не се лизга] Опремено со гумени стапала за да се спречи лизгање. ⚓ [Безбедна и звучна] цврста конструкција не се закова под притисок, исто така може да се олабави или затегне според потребата. ? [Паметна технологија] Задниот дел од штандот е отворен за лесна транзиција, како и проток на воздухот под ваша чест 9 лајт; Одлично место за чување дополнителни трудови исто така!. Штанд со Boxwave и монтирајте се компатибилни со честа 9 lite. Поставете го 'рбетот и парите! Користете го овој Nifty уред за да го подигнете и намалите вашата чест 9 лајт или други уреди како што е таблета, па дури и книга за корекција на држење на телото и поудобно работно опкружување. Овој гаџет од 3-во-1 не само што се вклопува во вашиот џеб кога е целосно набиен; Исто така, се склопува во мал држач за телефон, средна големина на книги/таблети, или голем штанд за лаптоп!? [Прилагодливо] Standебниот алуминиум штанд 3-во-1 е мулти-употреба алатка која може да се прилагоди на вашите потреби на честа 9 и доволно мали за да се вклопи во вашиот џеб помеѓу употребата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат