.

.

DRKA, отпорни на вода, чизми за челични пети за мажи, 6 '' безбедносни чизми со оценка на EH EH

DRKA, отпорни на вода, чизми за челични пети за мажи, 6 '' безбедносни чизми со оценка на EH EH

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Полиуретан ѓон Чувајте ги нозете суви : DRKA Работни чизми имаат отпорност на вода велур кожа горниот дел што ги одржуваат нозете суви додека работите во влажни услови. Чувајте го удобно : Безбедносни прсти на челик, Горна кожа за дишење, Заштита на електрична опасност од совршен и уникатен натпревар со вашите костуми на отворено!. Пари гаранција за BCK : Вашата набавка е без ризик бидејќи ние обезбедуваме гаранција за враќање на парите или враќање доколку има проблем и лесна за поддршка на клиентите!. Знаеме, се грижиме; Ние опстојуваме, штитиме. Чизмите за работа на челични пети на ДРКА ги штитат нашите корисници повеќе од три генерации. Сите наши безбедносни чизми го поминаа американскиот стандард ASTM F2413. Покрај заштитата од 360 степени на стапалата, нашите чизми се дизајнирани со карактеристика на лесна, за која веруваме многу важно за луѓето на кои им е потребна заштита за време на поголемиот дел од работниот час.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат