.

.

Emopeak LED осветли Божиќна топка, ПВЦ 24 инчи Голема Божиќна надувување украсена топка со далечинска и пумпа, отворено отворено двор и украси за базени

Emopeak LED осветли Божиќна топка, ПВЦ 24 инчи Голема Божиќна надувување украсена топка со далечинска и пумпа, отворено отворено

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Во многу земји низ целиот свет, нашиот бренд Emopeak има фабрика од 60000 квадратни метри. Во Чикаго, САД, имаме магацин од 40.000 квадратни метри за складирање на различни артикли. Декорации за Божиќни двор на надувување : Секој балон од 24 инчи има светла, силна, богата и шармантна боја за двор, градина, затворено и отворено украси. Божиќните топки ви носат силна Божиќна атмосфера со своите светли LED светла. LED држач за ламби (батерија не е вклучена) : Производот е опремен со 10 -тилонец на светла ламба. Отшрафете го светлосниот штекер и можете да ставите 3 батерии на ААА за да го задржите вашето Божиќно предводено светло. 3 ААА батериите ќе траат повеќе од 11-16 часа, зависи од тоа која боја RGB работи и капацитетот на батеријата. Држачот на ламбата е IP68 водоотпорен, нуди 16 бои. Безбедно за употреба : Божиќниот балон за надувување е изработен од здрав водоотпорен ПВЦ материјал кој лесно ќе спречи кинење и скршен. LED светлата што работат со батерии што можат да се полнат, го прават побезбедно за дете. Декациите се достапни во секое време без склопување, што е погодно за вас. Погоден за двор и базен : дизајниран да работи во вода или врнежи од врнежи. На топката има кука што може да се обеси на небото или на дрвото. Како да користите : Треба да користите пумпа за да го надувате балонот за да го украсите вашиот дом или градина, или можете да го обесувате на влезната врата или прозорецот. Професионална услуга - гаранција за квалитет и услуга за клиенти со 5 везди. Ако имате какви било прашања откако ќе ги примите вашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе го решиме вашиот проблем во рок од 24 часа. Ветуваме дека ќе ве направиме задоволно искуство за купување. Декорации за Божиќни двор на надувување : Секој балон од 24 инчи има светла, силна, богата и шармантна боја за двор, градина, затворено и отворено украси. Божиќните топки ви носат силна Божиќна атмосфера со своите светли LED светла. LED држач за ламби (батерија не е вклучена) : Производот е опремен со 10 -тилонец на светла ламба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат