.

.

Менс модна лежерна лента за шарени токи со долги ракави кошула горниот блуза машки ропер скок

Менс модна лежерна лента за шарени токи со долги ракави кошула горниот блуза машки ропер скок

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер 【Големина】 Ве молиме, погледнете ја табелата со големина на сликата пред да поставите нарачка. 【Комбинирајте】 машка кошула е лесна за и може да биде добро собрана со шорцеви, хеланки и фармерки. 【Материјал】 Изработено е од висококвалитетни материјали, доволно издржливи за вашето секојдневно носење. 【Карактеристики】 Модниот дизајн ве прави попривлечни. 【Прилики】 Мажов кошула е одличен избор за работа, одмор, датум, забава и секојдневно носење. Менс модна лежерна лента за шарени ленти со долги ракави со долги ракави, врвен блуза, ромпер скок, скок, скок на скок : Сите сезони : Менокација : Дневен и домашен стил : Мода и леазурматеријал : Полиестерски памук од типот : Шарена должина : Должина на должина : одговара за големина на големина : црна големина : големи промоции можат да варираат во зависност на боја/големина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат