.

.

1951 Бауман # 112 Вили onesонс Филаделфија Филис екс Филис

1951 Бауман 112 Вили onesонс Филаделфија Филис екс Филис

DEN 1144.00
Залиха
Достапно за нарачка

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете Мора да има за секој обожавател на Вили onesонс!. Одлично за секој колекционер на Филаделфија Филис. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1951 Бауман # 112 Вили onesонс Филаделфија Филис (Бејзбол картичка) екс Филис. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат