.

.

Целта на 14.2in. Светло светло за светло на штала на отворено со wallидно монтирање, голема црна надворешна wallидна светлина со бел ентериер, Industrail Farmhouse Wall Wall Sconce за тремо

Целта на 14.2in. Светло светло за светло на штала на отворено со wallидно монтирање, голема црна надворешна wallидна светлина со бел

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

【Gooseneck штала светлина за гаража, задниот двор, тремот, урбаната фарма】】- Сенката на светлината Gooseck е дизајнирана со класичен црно-бел ентериер, неговиот стил на штала го прави погоден за затворен и отворен простор Светлината на штала не е само издржлива тела за светло на отворено, туку и домашен декор. 【IP44 водоотпорен, оценет за надворешно】-сигурен квалитет и отпорен на вода, кој се применува, што резултира во антикорозија, анти-кавга. Wallидната светлина на целта може да издржи со години во апликации на надворешно опкружување со изложеност на директна сончева светлина, дожд и снег. 【Тешко жичен, лесен за инсталирање】- светлото на тремот на фармата ја вклучува сета потребната хардвер за монтирање за брза и лесна инсталација. 【Димензија】- Тело на ламби : 17 "x 14,2" x 12.2 "(L x W x H); Сенка на ламбата : Сенка на светилка : 14.2 '' Задна плоча со дијаметар : 5,9 '' дијаметар. 【Бара E26/средна основна сијалица】- Оваа надворешна тела за осветлување е компатибилна со E26/средна база на блескаво, CFL или LED сијалица, макс 60 вати, 120 волти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат