.

.

Концепти спортски женски NFL Ultimate Flannel шорцеви

Концепти спортски женски NFL Ultimate Flannel шорцеви

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Увезени Повлечете го затворањето. Мерки за инсем приближно. Бренд : Концепти Спорт. Еластична лента за половината. Повлечете го затворањето. Мерки за инсем приближно. Бренд : Концепти Спорт. Еластична лента за половината. Останете пријатни во овие тимови Ultimate Flannel Shorts од Conceps Sport. Со еластична лента за половината за да се обезбеди совршена фит и смела везена тимска графика, овие панталони ви овозможуваат да ја разгалите гордоста кога ќе легнете околу вашиот дом или се подготвувате за кревет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат