.

.

Ноќта на вештерките поштеди качулка за жени скелети Худи преголема лабава фит патент череп качулка палто Y2K јакна

Ноќта на вештерките поштеди качулка за жени скелети Худи преголема лабава фит патент череп качулка палто Y2K јакна

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на патент. Материјал : 50 проценти памук, 50 проценти полиестер. Мека, дише, лесна, истегната, пријателска за кожата и удобно за носење и допир. Карактеристики : Ноќта на вештерките со качулка со качулка, јакни со преголеми момчиња, качулка за влечење, лабава вклопување, череп/ скелет/ пеперутка/ графичка/ цврста боја за опции, тркалезен врат, со аспиратор, манжетна со ребрести. Ocketебот ги држи рацете топли и може да го чува вашиот телефон, паричник или други мали предмети. Графички худи на Ноќта на вештерките : Оваа поштеда на поштеда е суштинско парче во женска гардероба. Можете да измешате тенок кошули или маици внатре како кардиган. Совршено е да се совпадне со здолништа, џемпери, слаби фармерки, шорцеви или други дното за шик изглед! Измешајте со џемпери, фармерки, здолништа, шорцеви или фустан за обичен изглед. Повод : Оваа симпатична џемпер со качулка Y2 K може да биде јакна или кардиган.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат