.

.

Скиноми Заштитник На Екранот Компатибилен Со Pcd Chaser Јасен Techskin Tpu АНТИ-Меур HD Филм

Скиноми Заштитник На Екранот Компатибилен Со Pcd Chaser Јасен Techskin Tpu АНТИ-Меур HD Филм

DEN 95.84
Залиха
Достапно за нарачка

Заштитникот На екранот Tech Skin компатибилен со Pcd Chaser е специјално дизајниран користејќи прецизна технологија за ласерско сечење за да понуди максимално покривање на екранот Флексибилноста на материјалот овозможува целосна покриеност дури и на закривени уреди. Само-Лекување, флексибилен, тежок, термопластичен уретан од воено одделение, дизајниран да апсорбира влијание. Технолошката Кожа е отпорна на гребнатини, пункции, УВ светлина и нема да жолта. Лесна, отпорна на грешки и инсталација против меурчиња. Течниот раствор овозможува прилагодувања за време на инсталацијата. Значително ги намалува дамките од прашина, масло и отпечатоци. Оптички транспарентен, практично невидлив и HD Чист заштитник на екранот со мазна површина слична на стакло и чувство на "Вистински Допир". Одлична алтернатива на типичен заштитник НА екранот ЗА миленичиња "статичко прицврстување". Доживотна Гаранција Од Производителот. Произведено во САД. Вклучува оригинален Заштитник На Екранот Skinomi Tech Skin компатибилен со Pcd Chaser. Заштитете Ја Вашата Инвестиција Секојдневната употреба на вашиот мобилен уред може да предизвика грозни гребнатини, вдлабнатини и други несакани оштетувања. За неколку месеци, екранот ќе биде тешко да се прочита; уредот ќе ја намали вредноста на препродажбата и ќе биде срамно да им покаже на другите луѓе. Заштитниците на екранот за еднократна употреба со понизок квалитет изгледаат како привремено решение за одржување на вашиот уред да изгледа сосема нов; иако им требаат постојани замени.Единствениот Заштитник На Екранот Што ќе Ви Треба имајќи го предвид овој проблем основачите На Скиноми тргнаа да создадат заштитник на екранот кој е тежок, сигурен и долготраен. Нивното решение беше Скиноми Техскин. Изработен од термопластичен уретански филм кој е дизајниран да се спротивстави на абразија, Заштитникот На Екранот Техскин компатибилен со Бркачот НА ПЦД обезбедува заштита од воено одделение што апсорбира удари за вашиот уред.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат