.

.

SN74LS688N - Логика 20 PDIP 74LS688

SN74LS688N - Логика 20 PDIP 74LS688

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пластичен пакет со двојна линија (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Пластичен пакет со двојна линија. (100 парчиња многу). Нови, никогаш не користени делови. Спакувано во безбедно пакување ESD. Квалитетен прегледан од професионалци во индустријата. Совршен за леб, DIY, производител, поправка, прототип. Имплементирана со користење на истата технологија како 74 S, но со намалена потрошувачка на енергија и брзина на префрлување, како резултат на поголеми отпорници. Типично одложување на портата од 10 ns, извонредно (за време) дисипација од 2 MW, 4,75–5,25 В.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат