.

.

Јанус Лианг 3-нивоа на шалтер за бања Организатор, агол, шминка за парфеми за складирање на парфеми, фиока за бања или кујнски зачини за зачини, црна и сребрена

Јанус Лианг 3-нивоа на шалтер за бања Организатор, агол, шминка за парфеми за складирање на парфеми, фиока за бања или кујнски зачини

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[Организатор на аголни полици] 3-ниво за складирање Организирајте ги сите најважни работи за бањата; Совршен за шминка, нега на кожата, парфем и друга козметика. [Функционално] усовршено контролирање и содржина на неред во зафатени домови. Овој организатор на Stroage е одличен и за спална соба, кујна, кујна и алишта. [Лесно склопување на алатка] Лесно се склопува, се движи и се грижи. 【Мислена големина】- агол : 10,6 "L x 6,7" W x 17. Правоаголник : 9,9" L x 6. Изработено од висококвалитетна челик и пластика без хлор без распространетост. Лесни, но можат да издржат тешки предмети - одржуваат стабилност, добра превенција на 'рѓа и ја зголемуваат флексибилноста на просторот. 【Обезбеден квалитет】 Сите производи се патентирани и дизајнирани од Јанус Лианг. Ние секогаш се фокусираме на квалитетот и услугата на производот. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Ние сме тука подготвени за вас. [Организатор на аголни полици] 3-ниво за складирање. Организирајте ги сите најважни работи за бањата; Совршен за шминка, нега на кожата, парфем и друга козметика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат