.

.

Биг рог 14605 стандарден мерач на митра

Биг рог 14605 стандарден мерач на митра

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

✅ Копче за безбедносно притискање за правење миризливи намалувања на табелата ✅ челичната лента може да се вклопи во кој било стандарден слот за митра. ✅ Стандардна песна 3/4 "x 3/8". Range Опсег на агол на степен : 30 ° ~ 90 °. ✅ Материјал : Die Casted Cinc легура и челична лента. ✅ Позитивни запирања : 30 °, 45 °, 60 °, 75 °, 90 °. ✅ Заврши на површината : Црн оксид. ✅ Точност : Една скала е 5 °. ✅ Мерење на големината : 30 ° ~ 90 °. ✅ Копче за безбедносно притискање за правење миризливи намалувања на табелата. ✅ челичната лента може да се вклопи во кој било стандарден слот за митра. ✅ Стандардна песна 3/4 "x 3/8". Range Опсег на агол на степен : 30 ° ~ 90 °. ✅ Материјал : Die Casted Cinc легура и челична лента. ✅ Позитивни запирања : 30 °, 45 °, 60 °, 75 °, 90 °. ✅ Заврши на површината : Црн оксид. ✅ Точност : Една скала е 5 °. ✅ Мерење на големината : 30 ° ~ 90 °. Биг Хорн 14605 Стандардни мерачи на патеки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат