.

.

MICTION STITS STITS STOT Set од 2 парчиња меки нараквици за печење отпорни на топлина од 2 парчиња

MICTION STITS STITS STOT Set од 2 парчиња меки нараквици за печење отпорни на топлина од 2 парчиња

DEN 3188.48
Залиха
Достапно за нарачка

На ткаенини, фино изработка Дебела и издржлива, и анти-скалинг изолација на топлина. Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење. Погоден за отстранување на капакот на тенџерето во кујната, сервирање садови во микробранови печки, печки и скари на отворено, итн. Страничниот дизајн на лентата е погоден за виси и складирање. На ткаенини, фино изработка. Дебела и издржлива, и анти-скалинг изолација на топлина. Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење. Погоден за отстранување на капакот на тенџерето во кујната, сервирање садови во микробранови печки, печки и скари на отворено, итн. Страничниот дизајн на лентата е погоден за виси и складирање. Карактеристики : на ткаенини, фино изработка. ТОА и трајно и анти-скалинг топлинска изолација на топлина. Внатрешните и надворешните слоеви се изработени од водоотпорна ткаенина за полесно чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат