.

.

Qinciao Девојки девојки сјајни sequine sequins tiered tutu здолниште џез латински навивачки водач за танцување костум

Qinciao Девојки девојки сјајни sequine sequins tiered tutu здолниште џез латински навивачки водач за танцување костум

DEN 89.44
Залиха
Достапно за нарачка

60% полиестер, 40% sequins Само миење на рацете. Здолништето е изработено од полиестер и сатен материјал, ладно миење на рацете, виси суво. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Еластична лента за половината нуди добра истегнување. 1 слој Сатен Туту здолниште со нивото на продолжено преклопување. Лесни ткаенини и ткаенини што се пријателски на кожата, меки и удобни за носење. Модерно и искривено здолниште за вашата девојка. Совршено за многу прилики, латински, џез, танц, забава, сценски перформанси, костуми, облекување и така натаму. Сет вклучуваат : 1 парчиња здолниште Состојба : Ново без материјал за означување : Полиестер, сатен, секвенциски ткаенини ознака бр .- | - Препорачана големина за деца - | половината - - | - Должина на здолниште1110 - | 2-3 години | 16.0 "/42-72cm - | 12.5"/32cm-120 - | - - 4-5 години | 17.0 "/44-74cm - | 12.5"/32cm-130 - | 5-6 години | 20.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат